|
Roznica miedzy Podbeskidziem a Legią jest taka, ze w Bielsku zaczeło napierd...lac deszczem w trakcie spotkania(i chyba nie bylo sensu go przerywac i dogrywac jutro o 12.00) a nie przed meczem tak jak na Łazienkowskiej.
Szkoda ze nie wturlali tego w 92 minucie :/
|