Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15202
Stary 01.08.2011, 20:17
Roznica miedzy Podbeskidziem a Legią jest taka, ze w Bielsku zaczeło napierd...lac deszczem w trakcie spotkania(i chyba nie bylo sensu go przerywac i dogrywac jutro o 12.00) a nie przed meczem tak jak na Łazienkowskiej.

Szkoda ze nie wturlali tego w 92 minucie :/
Odpowiedz cytując