Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15201
Stary 01.08.2011, 20:15
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Ale słabe to Podbeskidzie. Marny ŁKS,teraz ci pokazują na co ich stać. Ani stadionów,ani gry.
Na dzień dzisiejszy ciężko mi sobie wyobrazić z kim Podbeskidzie miałoby zdobyć jakiś punkt?Może ci co mają stadion przy Focha? ale chyba oni nie są aż tak tragiczni.

Podbeskidzie nie prezentuje nic,dosłownie. Czarnym koniem tego sezonu, jak to w przypadku beniaminków zazwyczaj bywa, to oni nie będą.
Trzeba mieć tupet aby takim składem chcieć coś kopać w Ekstraklasie.

I po co człowieku bylo to filozofowanie ? zdobyli punkt wcześniej, niż Ci się wydawalo. I co teraz powiesz Panie Mędrco ?


Czy jakaś inna firma realizuje te transmisje ? Strasznie jakoś to się pogorszyło od tamtej rundy.


Zastanawiam się skąd Murawski wymyślił tezę, że w okolicach bielska pada najwięcej w kraju.

Frankowski niestety, ale się lekko zbłaźnił w drugiej połowie.
Odpowiedz cytując