Marszałek napisał(a):

Ale słabe to Podbeskidzie. Marny ŁKS,teraz ci pokazują na co ich stać. Ani stadionów,ani gry.
Na dzień dzisiejszy ciężko mi sobie wyobrazić z kim Podbeskidzie miałoby zdobyć jakiś punkt?Może ci co mają stadion przy Focha? ale chyba oni nie są aż tak tragiczni.
Podbeskidzie nie prezentuje nic,dosłownie. Czarnym koniem tego sezonu, jak to w przypadku beniaminków zazwyczaj bywa, to oni nie będą.
Trzeba mieć tupet aby takim składem chcieć coś kopać w Ekstraklasie.
|
I po co człowieku bylo to filozofowanie ? zdobyli punkt wcześniej, niż Ci się wydawalo. I co teraz powiesz Panie Mędrco ?
Czy jakaś inna firma realizuje te transmisje ? Strasznie jakoś to się pogorszyło od tamtej rundy.
Zastanawiam się skąd Murawski wymyślił tezę, że w okolicach bielska pada najwięcej w kraju.
Frankowski niestety, ale się lekko zbłaźnił w drugiej połowie.