Temat
:
Gdybym był trenerem...system gry/pierwsza jedenastka
Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
116
01.08.2011, 19:46
Ja bym stawiał na coś takiego, aczkolwiek potrzebowalibyśmy szybszego defensywnego pomocnika
hawaiisurfer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hawaiisurfer
Znajdź inne posty napisane przez hawaiisurfer