0 22 napisał(a):

Też uważam, że wszystko to jeden wielki spisek Legii mający na celu całkowite wykluczenie wszelkiej prowincji.
A poważnie rzecz ujmując to jest zaskoczony, że już pierwsza kolejka udowodniła, że liga.... jest za duża. Po prostu mamy w tej chwili maksymalnie 14 przeciętnych drużyn, natomiast nijak ta 15 czy 16 (i jeszcze dwie by się z 15 i 16 zamieniały co roku) się nie nadają do ekstraklasy.
|
0 22 napisał(a):

|
Ale ja nie mówię, że chce 14. Stwierdzam fakt, że jest u nas kłopot z 16. A przecież jeśli ekstraklasa ma 16 to w drugiej lidze powinny być chociaż 2-3, godne je zastąpić. Tymczasem piłkarsko aktualna druga liga jest chyba najgorsza od 10 lat.
|
To słucham, jakie to te dwie drużyny nie nadają sie do ekstraklasy?
A druga kwestia: skąd wiesz, jak piłkarsko wygląda druga liga? Oglądałeś choć jeden mecz? Śledziłeś te rozgrywki w latach wcześniejszych?
Czy po prostu, tak z głupa wszedłeś na tabelę I ligi, zobaczyłeś na czele Łęczną i Ząbki i na szybkości wymyśliłeś "najsłabszą ligę od lat"...