Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3808
Stary 01.08.2011, 19:25
Ja myślę, że do przerwy będzie kopanina, trochę szarpania, sporo nerwów kilka żółtych kartek i 0:0 po grze na marnym poziomie z obu stron... Po przerwie może wpaść kilka goli dla obu drużyn i wynik będzie oscylował wokół remisu... Coś czuje, że meczu nie wygramy ale też nie przegramy. Liczę, że fart wciąż będzie z nami.
Odpowiedz cytując