Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15192
Stary 01.08.2011, 19:23
emj10 napisał(a):Wyświetl post
No i dobry meczyk zobaczyła 1/3 Europy
Warunki wiejskie troche ale mecz ciekawy.
Normalnie koncowka jak z Premiership - ale koles z Jagi wybil z linii
Jak Podbeskidzie strzelilo na 1:2 to juz bylo wiadomo, ze bedzie remis - juz taki mecz na tym stadionie ogladalismy w tym roku
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując