emj10 napisał(a):

No i dobry meczyk zobaczyła 1/3 Europy
|
Warunki wiejskie troche ale mecz ciekawy.
Normalnie koncowka jak z Premiership - ale koles z Jagi wybil z linii

Jak Podbeskidzie strzelilo na 1:2 to juz bylo wiadomo, ze bedzie remis - juz taki mecz na tym stadionie ogladalismy w tym roku
