|
Też uważam, że wszystko to jeden wielki spisek Legii mający na celu całkowite wykluczenie wszelkiej prowincji.
A poważnie rzecz ujmując to jest zaskoczony, że już pierwsza kolejka udowodniła, że liga.... jest za duża. Po prostu mamy w tej chwili maksymalnie 14 przeciętnych drużyn, natomiast nijak ta 15 czy 16 (i jeszcze dwie by się z 15 i 16 zamieniały co roku) się nie nadają do ekstraklasy.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|