TOMEK 11 napisał(a):

Lol. 3mln... niedługo ponad 10 dobije o ile ze zdrowiem będzie ok. Nie wiem jak w ogóle można dawać tutaj takie propozycje. W ogóle dużo osób wypowiadających się na forum to kretyni. Aż szkoda, ze kibicują Wiśle... Z resztą w każdych klubach tak jest.
Przykładowo - Ilić... Śmiać się czy płakać?
Co do transferów to żaden piłkarz w młodym wieku z dobrego klubu nie przejdzie do nas na ten moment, bo to jest krok w tył niestety. Trzeba szukać perełek takich jak Melikson po słabszych ligach za małą kase.