Mecz transmitowany na pół Europy a my pokazujemy stadion Podbeskidzia ! Czy nie mogliśmy się pochwalić którymś z ładnych stadionów, których jest coraz więcej (WISŁA,Legia,Amica,żydy,Korona,Zagłębie,LECHIA)? Podbeskidzie szybko spadnie i dobrze bo ten klub poprostu tu nie pasuje. Tak na marginesie
http://www.weszlo.com/news/7417-Jova...e_jest_roznica Jak to wkońcu jest?