Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15172
Stary 01.08.2011, 18:23
Mecz transmitowany na pół Europy a my pokazujemy stadion Podbeskidzia ! Czy nie mogliśmy się pochwalić którymś z ładnych stadionów, których jest coraz więcej (WISŁA,Legia,Amica,żydy,Korona,Zagłębie,LECHIA)? Podbeskidzie szybko spadnie i dobrze bo ten klub poprostu tu nie pasuje. Tak na marginesie http://www.weszlo.com/news/7417-Jova...e_jest_roznica Jak to wkońcu jest?
Odpowiedz cytując