Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 01.08.2011, 18:22
@Kris Dee
Bardzo fajna taktyka, ale zmieniłbym personalia w defensywie. Dlaczego rezygnować z aktualnie najlepszego obrońcy, czyli Lameya? Sam mówił, że może grywać na lewej obronie, więc ustawiłbym go właśnie w tym miejscu. Na prawą obronę przesunąłbym Jaliensa, a Chavez pozostałby na środku.

Nunez i Kirm, tak jak mówi riv, wspomagaliby Sobola w rozbijaniu ataków przeciwnika, a jednocześnie podwajaliby krycie na bokach obrony. Kreowanie gry od tyłu również poprawiłoby się.



Warzyw napisał(a):Wyświetl post
Panowie ale Iliev pauzuje za 2 żółte kartki
To jest temat o taktyce i pierwszej jedenastce, a nie o meczu w pucharach.
Odpowiedz cytując