River napisał(a):

Dzieki za bardzo "merytoryczna" kontre
Ty ledwie poltora roku temu tez byles tu 2-3 miesiecznym pokemonem...
Nie masz pojecia o zawodniku ale wrzucasz go tylko dlatego, ze jest wolny i ma w profilu wpisane "wartosc: 3.000.000 euro". I kto tu jest pokemonem?
|
http://www.transfermarkt.de/en/%20/l..._2010.html#NL1
PA PA dobranocka się zaczyna