Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10714
Stary 01.08.2011, 18:01
River napisał(a):Wyświetl post
Dzieki za bardzo "merytoryczna" kontre
Ty ledwie poltora roku temu tez byles tu 2-3 miesiecznym pokemonem...

Nie masz pojecia o zawodniku ale wrzucasz go tylko dlatego, ze jest wolny i ma w profilu wpisane "wartosc: 3.000.000 euro". I kto tu jest pokemonem?
http://www.transfermarkt.de/en/%20/l..._2010.html#NL1

PA PA dobranocka się zaczyna
Odpowiedz cytując