Temat
:
Gdybym był trenerem...system gry/pierwsza jedenastka
Wyświetl pojedynczy post
Warzyw
Vivere militare est
Od: 12.2006
Offline
#
112
01.08.2011, 18:00
Panowie ale Iliev pauzuje za 2 żółte kartki
Warzyw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Warzyw
Znajdź inne posty napisane przez Warzyw