Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15164
Stary 01.08.2011, 17:49
Ta na swoim. Tak przynajmniej twierdzili komentatorzy.

Poczatek transmisji to bylo dno. Nie dosc ze przed meczem bylo slychac rozmowe miedzy soba komentatorow, to pozniej glosniej od nich bylo slychac jakiegos debila co sie kolo nich wydzieral.

Doping to wgl ruszyl po okolo 7 minutach, i to tylko dlatego ze jaga zaczela ich wyzywac.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując