|
1-0 dla Jagi. Tomek Frankowski po faulu na Kupiszu.
Podbeskidzie gra na swoim stadionie?
Ostatnio edytowane przez WiślakMyślenice : 01.08.2011 o godz. 17:45.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|