Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
domenica90
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Stalowa Wola/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15155
Stary 01.08.2011, 16:40
Nie trafiłeś kreseq, w moim przypadku inna dzielnica. Ale na blokach też tylko Legia Zgadza się jednak to, że w Warszawie mieszkam z powodu studiów. I jeśli tu zostanę, to przyszłe dzieci najprawdopodobniej będą za Legią, chyba nic na to nie poradzę. Zbyt duże wpływy otoczenia
Zresztą odkąd tu mieszkam, nie mam awersji do Legii. Bardzo doceniam jej kibiców. Powiem nawet, że życzę wam 2 miejsca Lepiej jest wygrywać z silną Legią, niż słabą.

Fakt, nie znam wszystkich for (?) innych drużyn, bo mnie nie interesują, ale zdarza się, że zerknę na WL czy Legionistów, i tam nikt tak nie przeżywa meczów rywali, jak tutaj
No i przyszło mi zmienić podpis, "dzięki", Kubuś...
Odpowiedz cytując