Nie trafiłeś
kreseq, w moim przypadku inna dzielnica. Ale na blokach też tylko Legia

Zgadza się jednak to, że w Warszawie mieszkam z powodu studiów. I jeśli tu zostanę, to przyszłe dzieci najprawdopodobniej będą za Legią, chyba nic na to nie poradzę. Zbyt duże wpływy otoczenia

Zresztą odkąd tu mieszkam, nie mam awersji do Legii. Bardzo doceniam jej kibiców. Powiem nawet, że życzę wam 2 miejsca

Lepiej jest wygrywać z silną Legią, niż słabą.
Fakt, nie znam wszystkich for (?) innych drużyn, bo mnie nie interesują, ale zdarza się, że zerknę na WL czy Legionistów, i tam nikt tak nie przeżywa meczów rywali, jak tutaj
