LanceTS napisał(a):

Poszukuje klubu w Krakowie do zrobienia imprezy zamkniętej. Tylko jeszcze nie wiem jak to będzie organizowane. Albo w 3-4 osoby dla ~200 osób, albo sam bym robił lub w 2 osoby w jakimś klubie (czy lokalu wtedy) dla ~40-70 osób.
Poleci coś jakieś takie miejsce, w miare dogodne do zabawy no i takie żeby jakoś nie było za drogie (zarówno wynajem jak i alkohol)
|
Podbijam i jeszcze jedno pytanie:
Jaki był ostatni termin oddania całego stadionu? Bo już tyle ich było że się pogubić można.