Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Incognito
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: zero jeden dwa
Offline
#
13283
01.08.2011, 16:00
A ja tak z innej beczki - nie mogę patrzeć, jak ten moskiewski grzbiet, który wziął Jaruzelskiego (czerwonego burka) do Rady Bezpieczeństwa Narodowego, dziś wychwala Powstanie Warszawskie. Wy również macie odruch wymiotny?
Incognito
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Incognito
Znajdź inne posty napisane przez Incognito