Wyświetl pojedynczy post
Incognito
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: zero jeden dwa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13283
Stary 01.08.2011, 16:00
A ja tak z innej beczki - nie mogę patrzeć, jak ten moskiewski grzbiet, który wziął Jaruzelskiego (czerwonego burka) do Rady Bezpieczeństwa Narodowego, dziś wychwala Powstanie Warszawskie. Wy również macie odruch wymiotny?