-ja123- napisał(a):

|
Czyli twierdzisz, że nowoczesne stadiony Arsenalu czy Liverpoolu nie radzą sobie z kilkoma centymetrami śniegu, ale stadion Legii powinien sobie poradzić z największą ulewą w historii badań meteorologicznych w Warszawie. Nie za duże masz wymagania?
|
Nie radzą sobie z prostej przyczyny. O ile mi wiadomo stadiony w Wielkiej Brytanii nie mają podgrzewanych muraw z prostej przyczyny - u nich temperatury poniżej zera występują kilka góra kilkanaście dni w roku, a przynajmniej tak było do tego czasu. Dlatego odwołują mecze jeśli spadnie śnieg. Oni nawet nie wiedzą co to są opony zimowe. Zakończmy jednak temat bo to się robi nudne.