Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15145
Stary 01.08.2011, 15:25
Cytat:
Widze ostatnio sporo ludzi z Warszawy kibicujacych Wisle, Ciekawe czy wielu w Krakowie kibicuje Legii

PS: Ciezko musi byc kolezance na Woli jesli jest za Wisla ;P
Podejrzewam, że raczej w barwach po Górczewskiej nie chodzi

A Ci "z Warszawy" za Wisłą to zapewne przeważnie przyjezdni (studia, praca) Ci to pół biedy, gorzej mogą mieć ich potomkowie, weź się uchowaj w państwowej szkole na Woli kibicując Wiśle

Vice-versa to pewnie też działa, bo taka anomalia sama z siebie, to pewnie rzadkość.
Ostatnio edytowane przez Sartre : 01.08.2011 o godz. 15:27.
Legionista
Odpowiedz cytując