
Cytat:
Widze ostatnio sporo ludzi z Warszawy kibicujacych Wisle, Ciekawe czy wielu w Krakowie kibicuje Legii
PS: Ciezko musi byc kolezance na Woli jesli jest za Wisla ;P
|
Podejrzewam, że raczej w barwach po Górczewskiej nie chodzi
A Ci "z Warszawy" za Wisłą to zapewne przeważnie przyjezdni (studia, praca)

Ci to pół biedy, gorzej mogą mieć ich potomkowie, weź się uchowaj w państwowej szkole na Woli kibicując Wiśle
Vice-versa to pewnie też działa, bo taka anomalia sama z siebie, to pewnie rzadkość.