atomek21 napisał(a):

Jak sie doda do tego zdanie z innej wiadomości na glównej: "Jak po każdym meczu w drużynie kilku zawodników jest mniej lub bardziej poobijanych. Tym razem najbardziej ucierpiał Cezary Wilk." To wychodzi na to ze z Maorem wszystko jest OK.