Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3800
Stary 01.08.2011, 14:55
atomek21 napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...skoczyc_litex/

Ani słowa o Meliksonie. Anit czy zdrowy, ani czy kontuzjowany. Piszą o niećwiczącym Wilku albo zdrowych Pareice i Małeckim. Poza tym zamknięty trenigng. Ciekawe, co to wszystko znaczy w kontekście Maora.
Jak sie doda do tego zdanie z innej wiadomości na glównej: "Jak po każdym meczu w drużynie kilku zawodników jest mniej lub bardziej poobijanych. Tym razem najbardziej ucierpiał Cezary Wilk." To wychodzi na to ze z Maorem wszystko jest OK.
Odpowiedz cytując