Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5520
Stary 01.08.2011, 14:30
Panowie mam problem gram drugi sezon "Citizens"(Manchester City)w FM 2010 i o dziwo chciałem zrobić małą rewolucje w sztabie i zwolnić asystenta niejakiego Kidda.Ale nie mogę bo według zarządu wysokość odszkodowania która wynosi 2,5mln jest zbyt duża.Ani ne mogę zatrudnić drugiego bo według klubu jest niepotrzebny.Budżet wynosi ponad 80mln na transfery a stan klubu jest Bogaty. Bug czy jak
Odpowiedz cytując