Panowie mam problem gram drugi sezon "Citizens"(Manchester City)w FM 2010 i o dziwo chciałem zrobić małą rewolucje w sztabie i zwolnić asystenta niejakiego Kidda.Ale nie mogę bo według zarządu wysokość odszkodowania która wynosi 2,5mln jest zbyt duża.Ani ne mogę zatrudnić drugiego bo według klubu jest niepotrzebny.Budżet wynosi ponad 80mln na transfery a stan klubu jest Bogaty. Bug czy jak

