JrQ- napisał(a):

na 100% zagra Diaz 
dlaczego lewy pomocnik musi grać defensywnie?
ten Tom, którym ten mecz się podniecacie zaczął właśnie na lewej stronie, czyli naszej prawej
ale kilka pojedynków z Lameyem przegrał i zmienił stronę
co do Nuneza, to ja jednak zagrałbym z Kirmem, który jest lepszy w defensywie
no ale z drugiej strony, lepiej atakuje właśnie Gerwazy, a gramy u siebie
|
ja jestem w stanie się założyć że to będzie Dragan
ale od czasu gdy tom zobaczył że na jego prawej stronie jest mało zwrotny obrońca to tam zaczęli grać większość akcji i tam będzie grał w rewanżu.
w nowoczesnej piłce to własnie skrzydłowy pomocnik musi kryć, albo chociaż pomagać w kryciu skrzydłowego z przeciwnej drużyny, wtedy boczny obrońca asekuruje go oraz pomaga środkowym obrońcom.
a wytłuściłem fragmenty gdzie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie ; )