Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3793
Stary 01.08.2011, 14:25
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
na 100% zagra Diaz
dlaczego lewy pomocnik musi grać defensywnie?
ten Tom, którym ten mecz się podniecacie zaczął właśnie na lewej stronie, czyli naszej prawej
ale kilka pojedynków z Lameyem przegrał i zmienił stronę

co do Nuneza, to ja jednak zagrałbym z Kirmem, który jest lepszy w defensywie
no ale z drugiej strony, lepiej atakuje właśnie Gerwazy, a gramy u siebie

ja jestem w stanie się założyć że to będzie Dragan
ale od czasu gdy tom zobaczył że na jego prawej stronie jest mało zwrotny obrońca to tam zaczęli grać większość akcji i tam będzie grał w rewanżu.

w nowoczesnej piłce to własnie skrzydłowy pomocnik musi kryć, albo chociaż pomagać w kryciu skrzydłowego z przeciwnej drużyny, wtedy boczny obrońca asekuruje go oraz pomaga środkowym obrońcom.


a wytłuściłem fragmenty gdzie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie ; )
Odpowiedz cytując