Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
aguero20
Member
Od: 05.2011
Offline
#
3791
01.08.2011, 14:15
Skład powinien być taki na Litex
--------------Biton--------------
--Nunez--------------Małecki-
------------Melikson------------
---------Jirsak-----Sobol--------
--Paljic-Chavez-Jaliens-Lamey
--------------Pareiko-------------
aguero20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aguero20
Znajdź inne posty napisane przez aguero20