Cytat:
Znamy atuty Bułgarów, wiemy że lewy pomocnik musi bardzo pracować w defensywie.
Na LO na 90% zagra Dragan.
Pytanie kogo postawić na skrzydła, jeżeli Patryk będzie w pełni sił, jest pewniakiem.
Iliew nie gra, Kirm w dramatycznej formie, Maor j.w.,
|
na 100% zagra Diaz

dlaczego lewy pomocnik musi grać defensywnie?
ten Tom, którym ten mecz się podniecacie zaczął właśnie na lewej stronie, czyli naszej prawej
ale kilka pojedynków z Lameyem przegrał i zmienił stronę
jak dla mnie, to pomimo, że dał się kilka razy objechać, to praktycznie w stałych fragmentach nam nie zgrozili, bo i Lamey i Diaz dużo w tym elemencie pomogli
co do Nuneza, to ja jednak zagrałbym z Kirmem, który jest lepszy w defensywie
no ale z drugiej strony, lepiej atakuje właśnie Gerwazy, a gramy u siebie
trudne zadanie przed Maaskantem, mam nadzieję, że trafi z wyborem 11-stki
PS: nie liczcie, że w najważniejszym meczu sezonu zagra Biton
jak liczę, że Genkow uwali swoich, na pewno będzie bardzo zmotywowany