Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3789
Stary 01.08.2011, 13:49
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Według mnie Melikson na lewej stronie to nie jest zbyt dobry pomysł. Widać to było choćby w meczu z Litexem. Melikson najlepiej sobie radzi jak gra pozycję wolnego elektronu bez zadań defensywnych. Na skrzydle jednak przydałby się ktoś kto wspomoże swojego obrońcę, np. Małecki się świetnie z tego wywiązuje.
słowo w słowo to samo miałem napisać ; )

Znamy atuty Bułgarów, wiemy że lewy pomocnik musi bardzo pracować w defensywie.
Na LO na 90% zagra Dragan.
Pytanie kogo postawić na skrzydła, jeżeli Patryk będzie w pełni sił, jest pewniakiem.
Iliew nie gra, Kirm w dramatycznej formie, Maor j.w.,

Już przed meczem z Widzewem pisałem że chciałbym zobaczyć na LP Nuneza.
W dwóch ostatnich meczach pokazał że jest przebojowy, szybki, całkiem niezły w defensywie, niestety pokazał też swoją nonszalancje, zbyt długie prowadzenie piłki, tracenie jej w ważnych momentach.
Jak dla mnie sprawdził by się na boku pomocy.


Straszny ból głowy mam z napastnikiem.
Z jednej strony Genkov bez formy, kolejny mecz poza grą.
Z drugiej pamiętamy że na wiosne też tak miał by nagle okazać się naszym zbawcą w ofensywie, silny, sprawdza się w naszej taktyce grania na jednego napastnika, a Bitona nie jestesmy pewni co potrafi.
Odpowiedz cytując