|
A Wy jeszcze o tym? Darujcie już sobie uszczypliwe komentarze w kierunku kibiców Legii, mecz przełożyli o co wnioskował nie tylko trener Skorża, ale i trener Urban, nie widzę powodów żeby rzucać jakieś bezsensowne podejrzenia, że Legia chciała to przełożyli.
Co do stadionu Legii..
W zeszłym sezonie z powodu ulewy były przekładane spotkania w Niemczech i Holandii, jeden mecz nie odbył sie w Grecji.
Troche obiektywizmu Panowie, ja osobiście też nie chciał bym oglądać zawodników Wisełki w takim "losowym" meczu.
|