-ja123- napisał(a):

|
Czyli twierdzisz, że nowoczesne stadiony Arsenalu czy Liverpoolu nie radzą sobie z kilkoma centymetrami śniegu, ale stadion Legii powinien sobie poradzić z największą ulewą w historii badań meteorologicznych w Warszawie. Nie za duże masz wymagania?
|
twierdze ze mentalnie Brytole nie radza sobie ze sniegiem.... moze zle napisalem to co chcialem przekazac...(
ja rozumie przekladanie meczy zuzla bo opady deszczu ale pilki to jednak nie zrozumie - jedyne rozsadne uzasadnienie tej decyzji to fakt ze bedzie mecz z Turasami ... i ulatwienie zadania dla Legii , jestem swiecie przekonany ze ten mecz w Krakowie,Bialymstoku czy Lubinie zostal by rozegrany