Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15136
Stary 01.08.2011, 13:32
-ja123- napisał(a):Wyświetl post
Czyli twierdzisz, że nowoczesne stadiony Arsenalu czy Liverpoolu nie radzą sobie z kilkoma centymetrami śniegu, ale stadion Legii powinien sobie poradzić z największą ulewą w historii badań meteorologicznych w Warszawie. Nie za duże masz wymagania?
twierdze ze mentalnie Brytole nie radza sobie ze sniegiem.... moze zle napisalem to co chcialem przekazac...(

ja rozumie przekladanie meczy zuzla bo opady deszczu ale pilki to jednak nie zrozumie - jedyne rozsadne uzasadnienie tej decyzji to fakt ze bedzie mecz z Turasami ... i ulatwienie zadania dla Legii , jestem swiecie przekonany ze ten mecz w Krakowie,Bialymstoku czy Lubinie zostal by rozegrany
Odpowiedz cytując