Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
power1928
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Gliwice
Offline
#
23076
01.08.2011, 13:04
Sprawdź gdzie zapisuje Ci te wiadomości, na karcie pamięci, telefonu czy sim. Poszukaj, ja miałem tez taki problem z numerami ale udało się to zrobić właśnie tym PC Suite
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
power1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do power1928
Znajdź inne posty napisane przez power1928