alarazboy1 napisał(a):

|
ale sektor gości musi mieć odpowiednią pojemność w stosunku do pojemności stadionu....takie są wymagania UEFY
|
Jakoś we Wrocławiu na Śląsk - Lokomotiv Sofia, 40 Bułgarów nie miało osobnego odgrodzonego sektora w wielokości pojemności stadionu. Tam byly inne wymagania UEFY ? I nie chodzi o to że UEFA nie dopuściła sektora za bramkami zmniejszając tym samym pojemność stadionu, tylko przy zmniejszonej pojemnosci wg. tego co piszesz Bułgarzy powinni mieć także procentowo tyle miejsc w stosunku do pojemnosci stadionu. A tak chyba nie było patrząc na fotki, z których wynika, ze ich grupka odgrodzena była ciasno ochroniarzami w pomarańczowych kamizelkach.
http://wroclawianie.info/galeria/dis...bum=323&pos=20