PANDEM0NIUM napisał(a):

1. Ta asysta wyglądała na przypadkową
2. Wilk juz od dłuższego czasu prezentuje mocno przeciętną formę (np. Czarek kopał się po czole w meczu z Widzewem, niecelne zagrania, wywracania sie na piłce itd )
3. Wg mnie równiez Garguła da więcej druzynie w ofensywie niż Wilk
4. Kolega napisał ogólnie o ostatniej formie Czarka a ty podałej jeden jedyny przykład
|
gdyby miał same takie podania to by nie grał w Wiśle...
jak dla mnie wole żeby w każdym meczu miał 1 takie przypadkowe podanie niż 10 zamierzonych niecelnych podań np. Garguły
to oczywiste że w ofensywie Guła da więcej drużynie.. ale w piłce ważna jest też defensywa i podejrzewam że mecz z Liteksem u nas może wyglądać tak jak w bulgarii czyli oni będą nas atakować. co w wtedy będzie ważniejsze

ofensywa czy defensywa
