Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5585
Stary 01.08.2011, 11:45
szkoda tylko ze sektor gości będzie przeznaczony dla garstki ludzi (podobno tylko 100 osób przyjedzie), przy takim popycie te miejsca pewnie też by się sprzedały
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 01.08.2011 o godz. 11:54.
Odpowiedz cytując