Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
TonyWiślak
Member
Od: 05.2011
Offline
#
5518
01.08.2011, 11:32
Może mi ktoś powiedzieć czy można zwiększyć szybkość rozgrywki?
Bo obecnie mam pół gwiazdki a jest tylko Polska liga.
TonyWiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TonyWiślak
Znajdź inne posty napisane przez TonyWiślak