Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
power1928
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1013
Stary 01.08.2011, 11:26
bunny napisał(a):Wyświetl post
Jestem na kupnie Nokii C5-03. Posiada ktoś ten model ? Mógłby ktoś napisać największe "+" i "-" ? (może być na priv).
Czy prawdą jest że Symbian 1 nie radzi sobie najlepiej - często się zawiesza, trzeba robić hard reset, działa mało płynnie ?
Jak sprawuje się darmowa nawigacja ?
Czy wygodnie serfowwać po internecie przez Wi fi bez multitouch'a ?
Kolego telefonu na symbiana absolutnie nie polecam. Dużo lepszy jest telefon na systemie android, wiele rzeczy możesz sobie za darmo pobrać lub znaleźć piraty. Sam miałem Nokie 5800 i sprawowała się średnio, teraz mam telefon na androidzie i jestem bardzo zadowolony.
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
Odpowiedz cytując