bunny napisał(a):

Jestem na kupnie Nokii C5-03. Posiada ktoś ten model ? Mógłby ktoś napisać największe "+" i "-" ? (może być na priv).
Czy prawdą jest że Symbian 1 nie radzi sobie najlepiej - często się zawiesza, trzeba robić hard reset, działa mało płynnie ?
Jak sprawuje się darmowa nawigacja ?
Czy wygodnie serfowwać po internecie przez Wi fi bez multitouch'a ?
|
Kolego telefonu na symbiana absolutnie nie polecam. Dużo lepszy jest telefon na systemie android, wiele rzeczy możesz sobie za darmo pobrać lub znaleźć piraty. Sam miałem Nokie 5800 i sprawowała się średnio, teraz mam telefon na androidzie i jestem bardzo zadowolony.