Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
power1928
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Gliwice
Offline
#
1316
01.08.2011, 11:23
jakkfk
napisał(a):
Obawiam się, że w tych rejonach będzie drogo...
Poratuje ktoś zestawem/programem jak podeśle czym dysponuje...?
Polecam zajrzeć na sfd.pl Tam jest wielu ogarniętych ludzi, którzy za darmo pomogą i powiedzą co i jak.
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
power1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do power1928
Znajdź inne posty napisane przez power1928