Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
BieżanówStary
Member
Od: 09.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
5581
01.08.2011, 10:51
ZBYLO
napisał(a):
dzieki....a jaka jest cena biletu normalnego?
A ile kosztuje cola w cateringu? nosz kur** ogarnijcie się ludzie!!! Bo tego sie czytać nie da. Amen.
Jedna mała sugestia. Tak trudno pomyśleć 2 razy zanim się coś tutaj napisze?
BieżanówStary
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BieżanówStary
Znajdź inne posty napisane przez BieżanówStary