Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
BieżanówStary
Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5581
Stary 01.08.2011, 10:51
ZBYLO napisał(a):Wyświetl post
dzieki....a jaka jest cena biletu normalnego?
A ile kosztuje cola w cateringu? nosz kur** ogarnijcie się ludzie!!! Bo tego sie czytać nie da. Amen.
Jedna mała sugestia. Tak trudno pomyśleć 2 razy zanim się coś tutaj napisze?
Odpowiedz cytując