Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
didzej132
Senior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5580
Stary 01.08.2011, 10:46
ZBYLO napisał(a):Wyświetl post
dzieki....a jaka jest cena biletu normalnego?
To już lekka przesada , pisze jak "BYK" na oficjalnej !!!

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...teksem_lowecz/
Odpowiedz cytując