Fiti napisał(a):

Ja niestety obawiam się takiego scenariusza:
Na facebooku ktoś pośpieszył się z obwieszczeniem kontuzji Meliksona, Maaskant chcąc aby rywal myślał że jednak wystąpi chce zachować to w tajemnicy, a dla odwrócenia uwagi napisano że najbardziej ucierpiał Wilk.
|
Tak, i aby wszystko wyglądało normalnie, to Maor trenuje na pięciu różnych blokadach i 10 innych tabletkach przeciwbólowych...