Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12354
Stary 01.08.2011, 10:22
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Ja niestety obawiam się takiego scenariusza:
Na facebooku ktoś pośpieszył się z obwieszczeniem kontuzji Meliksona, Maaskant chcąc aby rywal myślał że jednak wystąpi chce zachować to w tajemnicy, a dla odwrócenia uwagi napisano że najbardziej ucierpiał Wilk.
Tak, i aby wszystko wyglądało normalnie, to Maor trenuje na pięciu różnych blokadach i 10 innych tabletkach przeciwbólowych...
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując