Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Matti88
Member
Od: 05.2011
Offline
#
3766
01.08.2011, 10:17
OK, gdybysmy mieli pilkarzy rozliczac z pojedynczych zagran to caly sklad bylby cudowny i genialny.. a nie..przepraszam..Genkov dalej by nie byl
Matti88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Matti88
Znajdź inne posty napisane przez Matti88