Wyświetl pojedynczy post
Yo Yo
Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10707
Stary 01.08.2011, 09:25
Nie rozumiem dlaczego Wisła miałaby zbierać odpady po Amice, Legii czy Cracovii (wcześniej ktoś o Klichu pisał...). Wystarczy, że był jeden Stanko Svitlica. Mi wystarczy.
Odpowiedz cytując