Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Yo Yo
Member
Od: 05.2005
Offline
#
10707
01.08.2011, 09:25
Nie rozumiem dlaczego Wisła miałaby zbierać odpady po Amice, Legii czy Cracovii (wcześniej ktoś o Klichu pisał...). Wystarczy, że był jeden Stanko Svitlica. Mi wystarczy.
Yo Yo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yo Yo
Znajdź inne posty napisane przez Yo Yo