Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Mistrz Yoda
Member
Od: 07.2011
Offline
#
3756
01.08.2011, 08:55
A ja myślę że po tym co było w sobote Robert może chcieć bronić wyniku i czekać na błedy Bułgarów a to może być błąd. Chciałbym się mylić oraz by nasi założyli pressing dalej własnego pola karnego czego nie było w Łoweczu.
Mistrz Yoda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mistrz Yoda
Znajdź inne posty napisane przez Mistrz Yoda