ManiekTS napisał(a):

Nie panikujcie tak,rewanz z Litexem bedzie powtorka z Beitarem tylko w tym przypadku mamy zaliczke z Lowecza 
Wygramy bez problemu z nimi na R22,atmosfera i doping zrobi swoje a wygrana z Bulgarami doda nam wiatru w zagle ,wiec spoko maroko.
|
Wisła gra zbyt mało ofensywnie żeby strzelić 5 bramek.