Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3751
Stary 01.08.2011, 07:24
ManiekTS napisał(a):Wyświetl post
Nie panikujcie tak,rewanz z Litexem bedzie powtorka z Beitarem tylko w tym przypadku mamy zaliczke z Lowecza

Wygramy bez problemu z nimi na R22,atmosfera i doping zrobi swoje a wygrana z Bulgarami doda nam wiatru w zagle ,wiec spoko maroko.
Wisła gra zbyt mało ofensywnie żeby strzelić 5 bramek.
Odpowiedz cytując