dynek.pl napisał(a):

|
Jak nas Litex puknie to w Lidze Europy już nie jestesmy rozstawieni więc stawką jest albo 8 meczy w Europie albo 2.
|
Własnie dlatego ten mecz mozna śmiało nazwać najwaznjszym meczem od czasow pokonanania PAO 3;1 i wyjazdu tam na rewanz.Stawka mniejsza niz wtedy ,ale jednak dla nas na dzis baardzo wysoka.