Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3744
Stary 31.07.2011, 21:22
River napisał(a):Wyświetl post
Jezeli faktycznie byloby to zmeczenie to bojmy sie pucharow i odpadnijmy z nich jak najszybciej. Przeciez po ewentualnym przejsciu Litexa kolejne mecze w pucharach beda juz tylko ciezsze i trudniejsze a co za tym idzie beda wymagaly wiekszego wysilku. I jesli to mialoby sie przekladac na lige to w lidze lezymy.

Obawiam sie, ze mozemy popelnic blad kuchenek i grajac w pucharach mecze ligowe traktowac jako przykra koniecznosc. Osobiscie dla mnie byloby to nie do pomyslenia, zwlaszcza, ze niby dysponujemy szersza i bardziej wyrownana kadra niz "koledzy" z Wielkopolski.
Bzdura! Europejskie puchary są priorytetem. Jeśli ktoś nie rozumie, że Wisła może się stać lepsza dzięki występom w europejskich pucharach, to uważam go za kompletnego laika. Wisła musi grać najlepiej w eliminacjach do LM - mecz z Litexem jest najważniejszy, bo generuje przyszłe przychody Wisły. Osobiście nie mam żadnego żalu do drużyny, że odpuściła mecz z Widzewem, bo przejście Litexu to teraz sprawa "życia i śmierci".
Odpowiedz cytując