mirex napisał(a):

|
W meczu z Widzewem nie wyglądało to za ciekawie ale wydaję mi się że to zmęczenie...w meczu z Litexem Wisła musi dać z siebie wszystko i bardzo w to wieże...
|
Jezeli faktycznie byloby to zmeczenie to bojmy sie pucharow i odpadnijmy z nich jak najszybciej. Przeciez po ewentualnym przejsciu Litexa kolejne mecze w pucharach beda juz tylko ciezsze i trudniejsze a co za tym idzie beda wymagaly wiekszego wysilku. I jesli to mialoby sie przekladac na lige to w lidze lezymy.
Obawiam sie, ze mozemy popelnic blad kuchenek i grajac w pucharach mecze ligowe traktowac jako przykra koniecznosc. Osobiscie dla mnie byloby to nie do pomyslenia, zwlaszcza, ze niby dysponujemy szersza i bardziej wyrownana kadra niz "koledzy" z Wielkopolski.