Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
MiroPL
Member
Od: 09.2010
Skąd: Gdzieś tam
Offline
#
3739
31.07.2011, 20:28
W meczu z Widzewem nie wyglądało to za ciekawie ale wydaję mi się że to zmęczenie...w meczu z Litexem Wisła musi dać z siebie wszystko i bardzo w to wieże...
MiroPL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MiroPL
Znajdź inne posty napisane przez MiroPL