Wyświetl pojedynczy post
Nitrox
Senior Member
 
Od: 07.2007
Skąd: .....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23063
Stary 31.07.2011, 20:19
Jak należy skonfigurować program Free Download Manager z przeglądarka FireFox 5, aby ten program był domyślnym programem do ściagania plików

Tak samo prosze o pomoc w przypadku opery.
Ostatnio edytowane przez Nitrox : 31.07.2011 o godz. 20:21.

Odpowiedz cytując