Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15123
Stary 31.07.2011, 19:56
Jeśli udałoby się Legii wejść do grupy LE(nie całkiem pomysł z Munchausema),to z terminami jesienią będzie trochę kiepsko.To samo zresztą dotyczy ewentualnych odwołanych meczów Wisły.
Odpowiedz cytując