Temat
:
[TYPER 2011/2012] Kolejka I
Wyświetl pojedynczy post
RoS
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
171
31.07.2011, 18:59
Podsumowanie po dokończeniu kolejki ale nie wolno edytować typów Legii bo przepadną pozostałe.
RoS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RoS
Znajdź inne posty napisane przez RoS