|
Co do formy fizycznej to drużyna tu ma właśnie aktualnie problem. Żaden nasz piłkarz nie gra jak w tamtej rundzie. Nawet Melikson, widać, że nie jest w formie. Wszystkim brakuje świeżości. Mam nadzieję, że to oznacza, że forma przyjdzie wkrótce. Tak wyglądały mecze z Levadią za Skorży wtedy kiedy drużyne przygotował na sierpniowe mecze. Potem Wisła grała dobrze.
|