jcts napisał(a):

|
Co jest z Meliksonem? Co Wy piszecie o jakiejś kontuzji? Nie oglądałem meczu i nie miałem dostępu do Internetu wczoraj więc nie wiem o co chodzi. Oficjalna milczy...napisali o Wilku tylko.
|
Absolutnie
nie jest kontuzjowany. Kłamliwe plotki i tyle.